Úvod / Výrobky / Klasické dlažby / Stredná kategória

STREDNÁ KATEGÓRIA

VUmožňujúc najrozmanitejšie farebné kombinácie, ako výsledok kreatívneho plánovania, takmer neexistuje taký nápad, na ktorého realizáciu by neboli vhodné dlažby tejto kategórie. Túto kategóriu odporúčame tým milým zákazníkom, ktorí majú odvahu odtrhnúť sa od obvyklého, a vysnívať si jedinečný, výnimočný povrch.

ORAVA TRIO

Najnovším produktom klasických dlažieb je dlažba Orava Trio. Jej výhodou je, že ju vyrábame v základných geometrických formách: hranol, kocka a tehla. Kombinovaním troch melíro-vaných farieb vytvoríme ešte vzrušujúcejší celkový dojem.  Každá položená dlažobna Orava Trio vytvára inú a inú podobu.

HRANOL

Rôznorodá farebnosť elementov ho zaradila medzi najob-ľúbenejšie výrobky. Veselá farebná škála dlažby môže byť dokonalým doplnkom k záhradnej zeleni.

KRIVÁŇ

Obľúbeným sa stal hlavne pre farebné odtiene vytvárajúce prieteľskú a domácku atmosféru, v prvom rade je používaný pri rodinných domoch. Elementy dlažby Kriváň sa nedajú objednať zvlášť

GERLACH

Malé čadičové kocky, a tým aj dlažba Villány, pripomínajúca pravú atmostéru starého mesta, je v piatich rozmeroch vyrábaný kombinovateľný kameň. Vynikajúci je pri použití ako doplnkový kameň, kreatívne dlažby sa z neho dajú vytvoriť tak, že ostatné zámkové dlažby ozdobíme vzormi vytvorenými z dlažby Villány. Výnimočne pekným riešením je, ak ju použijeme ako obrubník, prípadne ju použijeme na oddelenie rôznych povrchov.